Náš blog - Príspevky užívatela Jan Novák

Jan Novák
copywriter email: jan.novak@impnet.cz

Jana písanie bavilo už od detstva. Z diktátov nemal nič iné ako jednotky a jeho maturitnú slohovú prácu osobne pochválil dokonca predseda maturitnej komisie. Teraz pre vás tvorí texty. Zábavné, pútavé a predovšetkým originálne texty, ktoré predávajú.

5 vecí, na ktoré copywriteri často zabúdajú. Ktoré to sú?

01.07.2015 | Jan Novák
Chcete na svojom webe perfektný obsah? Potom musíte copywriterovi zadať viac, než len prepísanie home page, produktových kategórií a pár stránok v menu. Dokonalý celok tvoria detaily. A u copy to platí dvojnásobne. Na týchto päť vecí by ste pri textovaní svojho webu nikdy nemali zabudnúť.

Po stý krát a naposledy: nikdy na Facebooku nekupujte fanúšikov

28.10.2014 | Jan Novák
Je to ako nočná mora, ktorá ma budí zo spánku. Vírus, ktorý sa nekontrolovane rozšíril po celej republike. "Biznis", na ktorom sa priživujú podvodníci z Webtrhu a bohvie akých ďalších portálov. Ak ste si niekedy v minulosti na svoju facebookovú stránku nakúpili "tisíc fanúšikov za pár korún", urobte pre mňa (a hlavne pre seba) jednu láskavosť - už to nikdy neopakujte.

Vzdelanie je občas na škodu. Napríklad u copywritingu

04.07.2014 | Jan Novák
Edukácia, percepcia, konfabulácia. Endogénny, infantilný, anxiózny. Selektovať, oscilovať, kalibrovať. Rozumieme si, nie? Je to predsa úplne jasné. Ľahké ako facka. Takže teraz podobné slová strelím na váš web. A potom sa budem tlapkať po pleci, aký som dobrý. Alebo sa vám na tom niečo nezdá?

Sme hrdými držiteľmi týchto certifikátov