PPC KAMPANe

Zistíme, ako vás ľudia na internete vyhľadávajú

Pripravíme detailnú štruktúru kampane

Spustíme inzeráty, ktoré vám vynesú kopec peňazí

Zaujala vás tato nabídka?
Napište nám:info@impnet.cz Zavolejte nám: +420 739 323 974
Spočítejte si cenu

PPC kampane vám môžu zarobiť, ale takisto aj prerobiť veľa peňazí.

Preto pri ich spúšťaní postupujeme obozretne. Začíname pri zemi a postupne ich objem zvyšujeme tak, aby vám zarábali čoraz viac a viac peňazí.

"Spoločnosť IMPnet pre naše projekty www.onlinejazyky.cz a www.sogoodlanguages.com realizuje PPC kampane a pomáha s marketingovou stratégiou. Veľmi oceňujeme predovšetkým partnerský prístup a ochotu všetkých členov IMPnet tímu naozaj pomáhať. Naše požiadavky a otázky sú vybavované rýchlo a vždy konštruktívne a vecne. Ďakujeme za spoluprácu."

ONLINE learning s.r.o. Ing. Martin Dvořák, Ph.D., jednatel

Ako to dokážeme?

Analýza kľúčových slov

Spracujeme analýzu kľúčových slov, aby sme zistili, ako vás zákazníci na internete hľadajú. To nám pomôže s tvorbou inzerátov.

Upravíme cieľové stránky

Priviesť návštevníka na web je len polovica práce - ešte si u vás musí objednať. Preto vyladíme takisto všetky cieľové stránky.

Vytvoríme štruktúru

Pre každú skupinu kľúčových slov nachystáme relevantný inzerát - zameriame sa pritom hlavne na slová s najväčším potenciálom.

Spúšťame, meriame

Hneď po spustení PPC kampaní každý deň vyhodnocujeme ich výkon. Tie stratové upravujeme alebo rovno ukončujeme, ziskové posilňujeme.

Buďte na prvej strane vo vyhľadávači a plaťte len za reálnych návštevníkov. PPC kampane vo vyhľadávacej sieti sú skvelé - a s nami na nich za každých okolností zarobíte.

Jana Sýkorová
PPC specialista
Jana Sýkorová

Chci od vás ziskové PPC kampaně

* povinné pole

Co dále ve správě PPC umíme nabidnout?

 

Reference

realspektrum.cz
+
vso.cz
+

Mohlo by se vám hodit

Přečtěte si u nás

Sme hrdými držiteľmi týchto certifikátov