E-SHOPY

Najprv dokonalo spoznáme váš business

Hneď potom dokonale spoznáme vašich zákazníkov

A nakoniec navrhneme e-shop presne pre nich

Zaujala vás tato nabídka?
Napište nám:info@impnet.cz Zavolejte nám: +420 739 323 974
Spočítejte si cenu

Niekde vás budú sľubovať pekný e-shop. Inde zasa moderný e-shop. My vám sľubujeme e-shop, vďaka ktorému zarobíte veľa peňazí.

Koniec koncov, práve to je zrejme hlavný dôvod, prečo sa do podnikania na internete vôbec púšťate.

"Obchodný zástupca firmy IMP net ma oslovil na konci roka 2011 a sľuboval nemožné. Nechal som sa polapiť .... a potom už som nikdy neľutoval. Dokázali to! Spoluprácu sme rozvinuli a po 5 rokoch sme urobili poriadny kus práce. Predovšetkým vďaka ich aktívnemu prístupu, modernému vhľadu a príjemnému rokovania. Dnes už by som si podnikanie bez ich podpory nedokázal predstaviť a navyše by to bola škoda, keď to funguje."

MANEK stavební stroje, s.r.o. Filip Manek, Ph.D., majitel firmy

Ako to dokážeme?

Pochopíme váš business

Nestaviame e-shopy na zelenej lúke. Budeme od váš chcieť informácie, množstvo informácii. Históriu, súčasnosť, silné stránky, slabé stránky a takisto charakteristiku trhu.

Navrhneme e-shop

Už vieme, čo dokážete. Už vieme, čo po vás chcú zákazníci. Na základe týchto podkladov navrhneme taký e-shop, ktorý bude mať zmysluplnú štruktúru a cieľové stránky.

Pochopíme vašich zákazníkov

Nový e-shop nebude slúžiť nám. Ani vám. Bude slúžiť vašim zákazníkom - a preto si urobíme detailnú analýzu, čo na ňom budú hľadať a potrebovať.

Všetko otestujeme

Hotový e-shop nepustíme do sveta len tak. Ešte predtým ho totiž otestujeme – a vyliečime všetky detské choroby, ktoré behom vývoja pochytal.

E-shopy stránky si vyvíjame sami – vrátane redakčného systému. Vďaka tomu máme nad nimi neobmedzenú moc a vždy ich prispôsobíme tak, ako to vy potrebujete pre svoje podnikanie.

Podívejte se na ukázky našich webů a e-shopů

Kto ďalší má od nás web

Lucie Garláthy
Account manager
Lucie Garláthy

Chci od vás navrhnout nový e-shop

* povinné pole

Máme vlastní redakční systém

 

Reference

labona.cz
+
buresbrno.cz
+
esl.cz
+

Mohlo by se vám hodit

Přečtěte si u nás

Ako odhaliť podvodný e-mail?

07.11.2019 | Petr Zaoral
Nie je snáď užívateľa internetu, ktorý sa nestretol s e-mailami ponúkajúcimi nekončiacu nočnú vášeň alebo zaručené investície. Podľa štatistík je viac ...

Sme hrdými držiteľmi týchto certifikátov