Referencie

9 dôkazov, že svoju prácu robíme dobre

A ďalších 10 priamo zo srdca: od klientov

"IMP net pre našu školu vytvorila nové webové stránky zodpovedajúce moderným trendom v internetovej komunikácii. Grafický vzhľad a profily vrátane redakčného systému nám umožňujú reagovať v priebehu školského roka na zmeny či novinky. Inovovali sme aj Intranet, Študentský informačný systém ai., Ktoré teraz skvele slúži študentom i pedagógom školy."
VSO
Vysoká škola obchodní v Praze
PhDr. Miroslava Moutelíková, marketing

"S IMP net spolupracujeme už niekoľko rokov - a čo sa týka pomeru cena / výkon, musím zložiť klobúk. S rýchlosťou akou pracuje, ústretovosťou a váženie si zákazníka, ktorú dáva najavo, ochotu, s ktorou rieši vzniknuté maličkosti, sa človek málokde stretne. Preto dávam tejto firme to najlepšie ohodnotenie."
Strojirensky-skušebni-ustav
Strojírenský zkušební ústav, S.P.
Petr Fait, marketing

"Spoločnosť IMPnet pre naše projekty www.onlinejazyky.cz a www.sogoodlanguages.com realizuje PPC kampane a pomáha s marketingovou stratégiou. Veľmi oceňujeme predovšetkým partnerský prístup a ochotu všetkých členov IMPnet tímu naozaj pomáhať. Naše požiadavky a otázky sú vybavované rýchlo a vždy konštruktívne a vecne. Ďakujeme za spoluprácu."
Vehar
ONLINE learning s.r.o.
Ing. Martin Dvořák, Ph.D., jednatel

"Na spoluprácu s IMP net oceňujeme najmä profesionalitu, rýchlosť a kompaktnosť ich služieb. Je to partner, ktorý nám veľmi zjednodušil podnikanie. Po predchádzajúcich skúsenostiach s "konkurenciou" môžeme vrelo odporučiť."
Nove-zaluzie
Luxury CZ s.r.o.
Pavel Hrdlička, jednatel

"Pre tvorbu našich nových stránok www.crystal-treasury.com sme správnu spoločnosť hľadali naozaj dlho. Zvolením IMP net sa podarilo vytvoriť nielen fungujúci stránky, ale tiež web s profesionálnym vzhľadom, na ktorý sa naši zákazníci radi vracajú. S IMP net sme natoľko spokojní, že sme v spolupráci s nimi rozbehli ďalšie dva nové projekty: www.putu.cz a www.napnistrop.cz. A už dnes premýšľame, na čom budeme pracovať nabudúce."
Crystal Online
Crystal Online
Jiří Kočandrle, majitel

"Bol nám poskytnutý vrelý prístup a ochota danú problematiku vysvetliť. Počas spolupráce sme dostávali technické odporúčania na zlepšenie webu. Veríme v ďalší nárast a ďakujeme za spoluprácu."
Hartmann
Hartmann-Rico
Martin Doležal

"IMP net pre nás spracovala profesionálne stránky a perfektne ich nadviazala na našu existujúcu inzerciu. Z ohlasov klientov, ktoré k nám tento web prináša, vidíme, že web funguje a je pre nás prínosom. Už sa veľmi tešíme na nový newsletter."
AC-real
AC Real, s.r.o.
Ivor Ševčík, jednatel

"Obchodný zástupca firmy IMP net ma oslovil na konci roka 2011 a sľuboval nemožné. Nechal som sa polapiť .... a potom už som nikdy neľutoval. Dokázali to! Spoluprácu sme rozvinuli a po 5 rokoch sme urobili poriadny kus práce. Predovšetkým vďaka ich aktívnemu prístupu, modernému vhľadu a príjemnému rokovania. Dnes už by som si podnikanie bez ich podpory nedokázal predstaviť a navyše by to bola škoda, keď to funguje."
manek.cz
MANEK stavební stroje, s.r.o.
Filip Manek, Ph.D., majitel firmy

"So spoločnosťou IMP net spolupracujeme viac ako šesť rokov. Za túto dobu pre nás pripravili nové webové stránky vč. ich upgradu, množstvo minisieťami a čiastkové weby "na mieru" so špecializovaným zameraním. Po celú dobu sa tiež starajú o PPC kampane a SEO, a to ako pre český, tak i pre zahraničný trh a vďaka tomu nám privádzajú nových zákazníkov na naše weby. Vždy pre nás nájdu vhodné riešenie a ochotne nám poradí."
realspektrum.cz
Realspektrum a.s
Veronika Brázdová, marketingová specialistka

"Prevádzka reštaurácie je dnes veľmi úzko spojený s dobrým marketingom a komunikáciou na sociálnych sieťach. Nestačí mať dobrý produkt, musí byť aj dobre odprezentované. Výrobu webov pre nás zaistil IMP net a majú úspech nielen u zákazníkov, ale aj u kolegov z brandže."
selepova.cz
Šelepka
Raed Kahwaji, majitel restaurace Šelepka

Nestačí? Ďalej spolupracujeme s:

Chcete něco podobného? Domluvme se

* povinné pole
Svoje znalosti máme aj papierovo podložené