Školenia

Za pár dní vás na školení naučíme to, čo by ste sa sami bifľovali roky

Nebudeme vás zahlcovať nudnú teóriou ani tým, čo sa dočítate v každom druhom článku na internete.

Naše školenia sú 100% praktické – budú vás školiť ľudia, ktorí v odbore pracujú viac ako 5 rokov a svojou prácou zanechali skvelé výsledky. Hneď prvý deň po školení budete môcť okamžite vylepšiť váš web či online marketing.

Všetky naše školenia sú otvorené: pproste sa len prihláste a termín dohodneme potom. A komu sú určené? Predovšetkým začiatočníkom a mierne pokročilým.

Takže - čo to bude?

SEO

Analýza kľúčových slov, stavba stromovej štruktúry, technická správnosť webu, onpage faktory, linkbuilding - náš SEO konzultant Pavel Horelica vás naučí premýšľať tak, aby váš web milovali ľudia aj vyhľadávače.

Chci se nezávazně přihlásit na školení

Google Analytics

Analytický nástroj od Googlu poskytuje obrovské množstvo dát a grafov, žiaľ len málokto v nich vie čítať a vyvodzovať z nich tie správne závery. Chcete medzi túto hŕstku vyvolených patriť? Potom sa objednajte na školenie.

Chci se nezávazně přihlásit na školení

PPC

Náš majster v poriadku PPC - Jaroslav Loduha - vám ukáže ako z PPC reklám vyťažiť maximum. Začne malou analýzou kľúčových slov, vysvetlí ako vylepšiť kampane, zostavy aj jednotlivé inzeráty, poradí so zvýšením výkonu landing pages.

Chci se nezávazně přihlásit na školení

Linkbuilding

Získavať spätné odkazy na web je poriadna fuška - na školenie vám však predstavíme viac ako dve desiatky efektívnych spôsobov, s ktorými vám to pôjde jedna báseň. Školením vás bude sprevádzať náš ostrieľaný linkbuilder Dominik Bezděk.

Chci se nezávazně přihlásit na školení

Copywriting

Chcete mať úspešný web? Potom potrebujete skvelé texty. Naše copywriterka Kristýna Sládeková vás naučí premýšľať o cieľovej skupine, písať nadpisy či tvoriť štruktúru text - a takisto prezradí, ktoré slová máte používať. Stephen King z vás nebude, ale web si otextovať zvládnete.

Chci se nezávazně přihlásit na školení

Sociálne siete

Na sociálnych sieťach musíte svojich fanúšikov či followerov pobaviť, poučiť alebo potešiť - na nič iné nie sú zvedaví. Naučíme vás ako to správne robiť - a tiež si ukážeme príklady, ako to určite nerobiť.

Chci se nezávazně přihlásit na školení

Ovládanie CMS

Vyvinuli sme vlastný redakčný systém na frameworku Nette, ktorého ovládanie je tak jednoduché a intuitívne, že s ním obsah svojho webu zvládne spravovať úplne každý. Len k tomu potrebuje malé školenia od nášho mága Michala Urbana.

Chci se nezávazně přihlásit na školení

Školenia IT

Práca s MS Office, bezpečnosť dát alebo politika hesiel - náš IT špecialista Petr Zaoral vás prevedie svetom softvéru i hardvéru a pripraví praktické školenia pre začiatočníkov aj pokročilých. Stačí sa dohodnúť.

Chci se nezávazně přihlásit na školení

„Školení nemá pevný termín ani cenu. Na těchto věcech se domluvíme později – jakmile bude více zájemců a určíme si přesný rozsah školení.“

Mám zájem o školení

* povinné pole

Notice: Undefined index: zobrazitkonverze in /var/www/impnet.sk/data/www/impnet.sk/poptavkovy-formular-skoleni.php on line 101

Sme hrdými držiteľmi týchto certifikátov