Náš blog

kategorie blogu

8 SEO mýtov a lží, ktorým by ste nemali veriť

20.04.2016 | Pavel Horelica
Dobre fungujúca SEO kampaň je nevyhnutnou súčasťou on-line marketingovej stratégie každého webu, ktorého cieľom je zarobiť peniaze. Nie je to dogma, neplatí to vždy, ale pre drvivú väčšinu komerčných webov je SEO životne dôležitým nástrojom k úspechu.

Problém menom cookies. Musíte o ňom na webe informovať?

02.12.2015 | Pavel Horelica
Množia sa ako huby po daždi. Môžete ich vidieť na stránkach mnohých e-shopov, obsahových magazínov aj malých MFAčok. O čom že to je reč? Predsa o lištách, ktoré vás ako návštevníkov webu informujú o tom, že web používa cookie súbory. Musíte mať podobnú lištu na svojom webe tiež?

Ako odstrániť spamové návštevy z Google Analytics?

20.08.2015 | Pavel Horelica
Asi ste to zažili tiež. Prišli ste do Google Analytics, pozreli na úvodný graf návštevnosti a s veľkou radosťou zistili, že máte za včerajšok dvojnásobnú návštevnosť. "Super", pomyslíte si, "návštevnosť pekne rastie". Ak ste sa však do dát ponorili trošku viac, asi ste zistili, že za zvýšenou návštevnosťou stoja prichádzajúci používatelia zo zdrojov ako semalt.semalt.com, free-share-buttons.com, buttons-for-website.com. atď.

5 vecí, na ktoré copywriteri často zabúdajú. Ktoré to sú?

01.07.2015 | Jan Novák
Chcete na svojom webe perfektný obsah? Potom musíte copywriterovi zadať viac, než len prepísanie home page, produktových kategórií a pár stránok v menu. Dokonalý celok tvoria detaily. A u copy to platí dvojnásobne. Na týchto päť vecí by ste pri textovaní svojho webu nikdy nemali zabudnúť.

Sme hrdými držiteľmi týchto certifikátov