Certifikáty

Google ADWORDS

Google certifikát Adwords je celosvetovo uznávaná akreditácia, ktorú Google udeľuje za preukázané znalosti v internetovej inzercii a týmto certifikátom deklaruje, že daný vlastník je odborníkom na PPC reklamu v systéme Adwords.

Google ANALYTICS

Takto certifikovaní užívatelia dokážu naplno využiť nástroj Google Analytics. Sme držiteľmi certifikátu Google Analytics, kontaktujte nás, ak potrebujete pomôcť s webovou analytikou. Radi vám všetko vysvetlíme a ukážeme..

Google Partner

Sme certifikovaným partnerom spoločnosti Google. Úspešne sme absolvovali certifikačné testy spoločnosti Google. To samo osebe z nás ešte profesionálov na online marketing nerobí. Naše pravidelné vzdelávanie v tejto oblasti však áno.

Heureka Špecialista

Sme skutočným odborníkom na Heureku. U nás nájdete certifikovaného špecialistu, ktorý pomôže vám a vášmu e-shopu s napojením sa na Heureku a jej efektívnym využívaním.

Ekonomický systém Pohoda

Ekonomický systém POHODA poznáme ako svoje vlastné topánky. A preto pre nás nie je problém s ním prepojiť váš e-shop. A vy už si len užijete jednoduchú administráciu objednávok.

Hospodárska komora

Sme členmi regionálnej hospodárskej komory Brno a sme na to náležité hrdí. Je to totiž prestížna vizitka toho, že podnikáme fér a dodržiavame etický kódex.

DomainQube

Známku DomainQube.cz udeľuje spoločnosť General Registry, registrátor .cz domén, a to na základe svojich dlhodobých skúseností z obchodovania s partnermi ale aj koncovými klientmi.