SEO ANALÝZA

Spracujeme analýzu kľúčových slov

Vylepšíme stromovú štruktúru vášho webu

Nastavíme onpage faktory a poradíme, jak na offpage

Zaujala vás tato nabídka?
Napište nám:info@impnet.cz Zavolejte nám: +420 739 323 974
Spočítejte si cenu

Môžete mať akokoľvek dobrý web, ale ak ho zákazníci na internete nenájdu, bude vám k ničomu.

Preto potrebujete SEO analýzu. V rámci nej sa postaráme o to, aby váš web zvýšil svoju hodnotu v očiach vyhľadávačov a mal v nich omnoho lepšiu pozíciu ako doposiaľ.

"Obchodný zástupca firmy IMP net ma oslovil na konci roka 2011 a sľuboval nemožné. Nechal som sa polapiť .... a potom už som nikdy neľutoval. Dokázali to! Spoluprácu sme rozvinuli a po 5 rokoch sme urobili poriadny kus práce. Predovšetkým vďaka ich aktívnemu prístupu, modernému vhľadu a príjemnému rokovania. Dnes už by som si podnikanie bez ich podpory nedokázal predstaviť a navyše by to bola škoda, keď to funguje."

MANEK stavební stroje, s.r.o. Filip Manek, Ph.D., majitel firmy

Ako to dokážeme?

Analýza kľúčových slov

Pomocou špičkových nástrojov (Open Refine, Keyword Tool) spracujeme analýzu kľúčových slov a odovzdáme vám ju v prehľadnej tabuľke

Nastavenie onpage a ďalších prvkov

Jedinečné titulky a popisy všetkých stránok, chybová stránka 404, robots.txt. Vyladíme hlavné prvky webu tak, aby si ich vyhľadávač zamiloval.

Úprava stromovej štruktúry

Na základe analýzy kľúčových slov rozšírime stromovú štruktúru webu = zvýšime počet stránok, na ktorých odchytíte ľudí z vyhľadávania.

Odporúčanie do budúcnosti

SEO je dlhodobý proces. Preto vám takisto poradíme, ako s webom pracovať – najmä čo sa týka získavania spätných odkazov.

SEO analýza je nutným základom pre online propagáciu vášho webu. Až v okamihu, keď ju budete mať spracovanú, môžete začať na ďalšom marketingu.

Lenka Zachrdlová
SEO konzultant
Lenka Zachrdlova

Chci od vás zpracovat SEO analýzu webu

* povinné pole

Reference

kostickylega.cz
+
vso.cz
+

Mohlo by se vám hodit

Přečtěte si u nás

Čo je to inbound marketing

04.10.2019 | Jan Rychnovský
Dnešná doba je rýchla a plná informácií, ktoré sa na vás valia zo všetkých strán. Ak niečo nevieme, obratom nám s tým pomôže strýko Google alebo teta Wiki. Ako ...

Sme hrdými držiteľmi týchto certifikátov