TVORBA LOGA

Detailne spoznáme váš business

Navrhneme 3 verzie nového loga

Vybraný návrh doladíme a dokreslíme

Zaujala vás tato nabídka?
Napište nám:info@impnet.cz Zavolejte nám: +420 739 323 974
Spočítejte si cenu

Návrh loga u nás nie je náhodným výplodom fantázie grafika, ale dokonale zvládnutým procesom.

Ešte než začneme kresliť, zistíme si veľa informácií. Vytiahneme z nich to dôležité. A následne navrhneme 3 verzia nového loga, nad ktorými budete žasnúť.

"Pre tvorbu našich nových stránok  www.crystal-treasury.com sme správnu spoločnosť hľadali naozaj dlho. Zvolením IMP net sa podarilo vytvoriť nielen fungujúci stránky, ale tiež web s profesionálnym vzhľadom, na ktorý sa naši zákazníci radi vracajú. S IMP net sme natoľko spokojní, že sme v spolupráci s nimi rozbehli ďalšie dva nové projekty: www.putu.cz a www.napnistrop.cz. A už dnes premýšľame, na čom budeme pracovať nabudúce."

Crystal Online Jiří Kočandrle, majitel

Ako to dokážeme?

Spoznáme váš biznis

Logo musí reprezentovať vlastnosti vašej firmy. Preto sa najprv detailne zoznámime s vašou prácou, zákazníkmi a konkurenciou.

Nakreslíme skicu

Vytvoríme jednoduché náčrtky 3 variantov vášho nového loga. A samozrejme vysvetlíme, čo presne majú znamenať.

Objavíme jeho gro

Zo získaných informácií vyberieme jednu najdôležitejšie, ktorá sa nám stane podkladom a hlavným motívom pre tvorbu loga.

Doladíme, dokreslíme

Vybraný náčrtok dokreslíme a doladíme. A potom vám ho odovzdáme so špecifikáciou farieb v RGB a CMYK, aby ste ho mohli kedykoľvek použiť.

Dobré logo bude vašu firmu sprevádzať po celý život. Nenechajte jeho návrh náhode či intuíciu - úspech vašej firmy začína už od jej grafickej prezentácie.

Jedna reference přímo od srdce:

"S IMP netem spolupracujeme již několik let a velice si vážíme především partnerského přístupu a ochoty všech členů týmu opravdu pomáhat. Vytvořil pro nás již více jak 10 logotypů a vyhotovil spoustu letáků i tabulí s našimi projekty, vše perfektně graficky zpracovali a dodali jim pěkný moderní vzhled. Děkujeme za spolupráci." All Inclusive Development a.s. Ilona Šťastná, asistentka marketingu

 

Podívejte se na ukázky našich prací

Vojtěch Svoboda
grafik a designér
Vojtěch Svoboda

Chci navrhnout špičkové logo

* povinné pole

Reference

realspektrum.cz
+
vso.cz
+

Mohlo by se vám hodit

Přečtěte si u nás

Ako odhaliť podvodný e-mail?

07.11.2019 | Petr Zaoral
Nie je snáď užívateľa internetu, ktorý sa nestretol s e-mailami ponúkajúcimi nekončiacu nočnú vášeň alebo zaručené investície. Podľa štatistík je viac ...

Sme hrdými držiteľmi týchto certifikátov