O nás

Staráme se o váš online marketing

A veľmi nás to baví.

„Zakladáme si na poctivosti, spoľahlivosti a ľudskom prístupe. Snažíme sa vyjsť v ústrety každému klientovi, nech už sú jeho požiadavky akokoľvek špecifické. Všetky naše záväzky voči klientom, zamestnancom a obchodným partnerom plníme do bodky. Vďaka tomu sme za 8 rokov existencie firmy získali množstvo partnerstiev, na ktorých mi osobne veľmi záleží.“

Lukáš Bryksa, konateľ a výkonný riaditeľ firmy


2009
rok narodenia
800+
obslúžených klientov
26
špičkových zamestnancov
1000+
zrealizovaných projektov

Zoznámte sa s naším tímom

Lukáš Bryksa
Lukáš Bryksa, obchodný riaditeľ

Lukáš stál v roku 2009 pri zrode firmy. Často pracuje dlho do noci alebo aj cez víkendy. Záleží mu totiž na vašej spokojnosti. Chce, aby ste boli spokojní stále. A nie len 40 hodín za týždeň.

Zuzana Bryksová, výkonná riaditeľka

Zuzana sa v roku 2009 podieľala na založenie firmy. Riadi celý obchodný tím a sama aktívne predáva. Za každých okolností posudzuje efektivitu a návratnosť investovaných peňazí. Nikdy vám nepredá službu alebo produkt, ktorý by vám nepriniesol úžitok. Naopak vám ho skôr vyhovorí.

Daniel Žůrek, technický manažér

Dan je našim prostredníkom medzi svetom smrteľníkov a svetom programátorov. Rieši s vami všetky technické aspekty webov, e-shopov a redakčných systémov. Hoci je Dan programátor, stereotypy pre neho neplatí. Stretnete ho vždy usmievavého a ochotného pomôcť.

podpora@impnet.cz 739 544 733
Pavel Horelica, SEO konzultant

Pavol je tu na to, aby vás ľudia na internete našli. Stará sa o optimalizáciu stránok pre vyhľadávače, študuje dáta z analytických nástrojov a na ich základe neustále vymýšľa, ako váš web ešte vylepšiť a posunúť dopredu.

Lenka Zachrdlová, SEO konzultant

Aby si váš web mohli zamilovať vyhľadávače, musíte sa zapáčiť predovšetkým jeho návštevníkom. Preto Lenka vykonáva analýzy a optimalizácie stránok tak, aby bol váš web čo najprívetivejšie a stále sa len zlepšoval. Je to síce beh na dlhú trať, ale Lenka má skrátka rada výzvy a prekážky a dovedie dať dušu každému projektu.

Kristýna Sládečková, copywriter

Kľúčom k úspešnému webu sú originálne texty, ktoré vzbudia pozitívne emócie. A tými Kristýna nešetrí - každý text je pre ňu kreatívna hra so slovami a zároveň krátky príbeh, ktorý prekvapí, zaujme a predá sa.

Dominik Bezděk, linkbuilder

Dominikovou vášňou je skúmanie zaujímavých webov, ich autority a potenciálu k zisku spätných odkazov. Neustále sa snaží o originálne myšlienky, ako obsah vášho webu ešte lepšie využiť a posunúť ďalej. Dominik sa riadi heslom "stále je čomu sa učiť," a keď už ho nič nenapadá, tak si ide prečistiť hlavu na prechádzku so psom do prírody.

Jaroslav Loduha, PPC specialista

Jaroslav je PPC expert, zameraný na brandbuilding a výkonnostný marketing. Postará sa o všetko od návrhu stratégie, jej realizácia až po analýzu a následnú optimalizáciu. Jaro všetko pravidelne testuje a zakladá si na tom, aby vaša reklama na Googli bola dobre vidieť a pritom zbytočne neplytvala vaše peniaze.

Miroslav Valach, grafik a designér

Mirove grafické návrhy sršia originalitou a neskutočnou kreativitou. Kam na ty nápady stále chodí? Už od detstva Miro tiahol k umeniu, ako milovník počítačových hier a street artu. Tento koníček ho priviedol ku štúdiu IT a grafického dizajnu, ktorému rýchlo podľahol. Dnes navrhne všetko od webov až po billboardy a zaujímavými nápadmi pritom nešetrí. Relaxuje športom, zábavou s priateľmi či hudbou, ktorá mu často asistuje pri tvorbe kreatívnych myšlienok pre prácu.

Petra Smíšková, manažerka prevádzky

Naša manažérka prevádzky Petra sa stará o všetku firemnú administratívu, maily, telefonáty a našu firum si bez nej ani nevieme predstaviť. Petru stretnete na recepcii firmy vždy usmievavu a dobre naladěnu - vo voľnom čase totiž trénuje jógu, ktorá ju nabíja pokojom a pozitívnou energiou. Takže sa nemusíte nikdy bát spýtať sa alebo písať ja okrem čohokoľvek.

Svatopluk Kouřil, account manager

Svätí sa pohybuje už 20 rokov v obchode a aj napriek tomu stále zostáva nezdolným optimistom - a nie je divu, energiu totiž chodia čerpať do lesa. Svojim klientom odporúča nielen tie služby, ktoré sa im oplatí, ale tiež sa vždy snaží dávať pridanú hodnotu, ktorá ich biznis posunie ešte ďalej.

svatopluk.kouril@impnet.cz +420 739 544 395

„Samozrejme u nás v kanceláriách nájdete aj zvyšok celého tímu :-)
Ak sa za niekým potrebujete zastaviť, napíšte nám.“AKO ŠIEL U NÁS ČAS

2009

Začiatok príbehu

Všetko to začalo jedného horúceho júlového dňa v roku 2009.
Lukáš sa Zuzanou sa rozhodli dať svojmu podnikania v online svete profesionálnejší ráz a tak založili spoločnosť IMP net s.r.o.

2010

Čísla nám prajú

Za prvý rok sme do nášho tímu pribrali 13 nadšencov a spolupracovali s viac ako 150 klientmi. A aby toho nebolo málo, spustili sme projekt Káva so sebou v Panskej ulici.

2011

A ďaje rastieme

Riadime sa mottom „skvele zohraný tím odvádza skvelú prácu“. Okrem už tradičného vianočného večierka pridávame tiež teambuilding a vyrážame do Jeseníkov. Nad pohárikom kvalitnej whiskey si nielen prečistíme hlavy, ale tiež prichádzame s novými nápadmi a stratégiami. Naším novým klientom sa stáva jedna z najväčších brnenských realitných kancelárií - Real Spektrum a tiež dodávateľ revolučných izolačných materiálov Chytrá pěna.

2012

Golf aj charita

A pretože vieme, že čím lepšie spoznáme našich klientov, tým lepšie služby ponúkame, organizujeme neformálne stretnutie na Golfovom dni. A stane sa z toho tradícia. Náš ročný obrat je oproti prvému roku sedemnásobný a tak nezabúdame ani na charitu. Úžasné benefičný divadelné predstavení Jaroslava Duška prinesie charite 64 000 korún. Rozbiehame online marketing pre Kostičky lega, s cieľom urobiť z neho významného hráča v LEGO brandži.

2013

Nové kancelárie

V prenajatých kanceláriách v Komárove už nám začalo byť tesno, tak sme sa presťahovali do vlastného, malebného domčeku v Líšni. Zariadili sme si kancelárie podľa našich predstáv a teraz sa nám oveľa lepšie pracuje.

2014

Rozbiehame mentem

Zakladáme samostatné marketingové oddelenie, aby naše služby boli kompletné a prehľadné. V novembri spúšťame projekt Mentem, ktorý sa zaoberá vývojom počítačových hier pre tréning mozgu. Naberáme stážistov a vzájomne sa všetci vzdelávame.

2015

Giganti prichádzajú

Kupujeme pingpongový stôl, aby nám to lepšie myslelo, a do portfólia nám pribúda vyše 50 nových klientov. Napríklad módny gigant OTTO, pre ktorý tvoríme linkbuilding alebo súkromná vysoká škola obchodná VSO, ktorej vďaka úspešnej marketingovej stratégii pomáhame napĺňať kapacity študentov do posledného miestečka.

2016

MÁME NOVÝ KABÁT

Máme za sebou cez 1000 obslúžených klientov a novo sa staráme o marketing poprednému výrobcovi tlakomerov a zdravotných pomôcok Hartmann. Spúšťame nové webové stránky a máme moderné nové logo. Firme skrátka dávame nový kabát a tešíme sa na nové výzvy!

Svoje znalosti máme aj papierovo podložené