Změnili jsme sídlo! Nově nás najdete na adrese Gajdošova 26 v Brně-Židenicích.

O nás

Staráme sa o váš online marketing už 10 rokov

A veľmi nás to baví.

„Zakladáme si na poctivosti, spoľahlivosti a ľudskom prístupe. Snažíme sa vyjsť v ústrety každému klientovi, nech už sú jeho požiadavky akokoľvek špecifické. Všetky naše záväzky voči klientom, zamestnancom a obchodným partnerom plníme do bodky. Vďaka tomu sme za 8 rokov existencie firmy získali množstvo partnerstiev, na ktorých mi osobne veľmi záleží.“

Lukáš Bryksa, konateľ a výkonný riaditeľ firmy


2009
rok narodenia
800+
obslúžených klientov
26
špičkových zamestnancov
1000+
zrealizovaných projektov

Zoznámte sa s naším tímom

Lukáš Bryksa
Lukáš Bryksa, obchodný riaditeľ

Lukáš stál v roku 2009 pri zrode firmy. Často pracuje dlho do noci alebo aj cez víkendy. Záleží mu totiž na vašej spokojnosti. Chce, aby ste boli spokojní stále. A nie len 40 hodín za týždeň.

photo
Václav Vidlička, Account manager

Václav je zodpovedný za obchodnú stránku procesov a komunikáciu s klientmi. Na pozíciách v oblasti predaja pôsobí už viac ako 7 rokov. Rád sa venuje hudbe, hre na bicie, cvičeniu a dobíjaniu energie najmä so synom alebo v horách.

photo
Lucie Garláthy, Account manager

Lucka sa stará o komunikáciu s klientom a jeho neustály rozvoj. Má dlhoročné skúsenosti v obchodnej sfére a zmysel svojej práce nachádza v spokojnosti klienta a jeho dôvere v inovatívne riešenia. Vo svojom živote a práci sa riadi heslom: "Dôležitý je výsledok, spontánnosť nápadov a odhodlanie nejsť s davom."  Rovnováhu nachádza v prírode a energiu si dobíja športom.

Petr Zvelebil, SEO specialista junior, projektový manažer

Petr má na starosti technické aspekty SEO, aby vás zákazníci a vyhľadávače mohli ľahko nájsť a vrátiť sa k vám. Dbá tiež na to, aby dohodnuté projekty prebiehali tak, ako majú, a boli dokončené včas. Jeho špecialitou je oživovanie stredovekých dejín v období Karola IV.

photo
Lukáš Dzáma, Riadenie projektov

Lukáš má na starosti projektové riadenie technického oddelenia a dohliada na to, aby sa všetko robilo správne a načas. Rád varí a športuje a hlavu si čistí na dlhých prechádzkach prírodou, ktoré často presahujú desiatky kilometrov.

Šárka Kalužíková, obchodní asistentka

Šárka sa stará o všetku administratívu, ako sú zmluvy, faktúry či reporty - bez nej by skrátka žiadny obchod neprebehol. Zastáva tiež funkciu personalistov. Môžete sa na nej kedykoľvek obrátiť s akýmkoľvek dotazom ohľadom zmlúv a platieb, rada vám všetko vysvetlí. Vo voľnom čase ju najčastejšie stretnete na bicykli či v lese, kde si čistí hlavu od čísel.

Petra Švaříčková, manažerka prevádzky

Naša manažérka Petra sa stará o všetku firemné administratívu, maily, telefonáty a chod firmy si bez nej vôbec nevieme predstaviť. Petru stretnete na recepcii firmy vždy usmievavú a dobre naladenú - vo voľnom čase sa totiž dobíja na korčuliach alebo pri jazde na bicykli. Takže sa ju nebojte kedykoľvek zavolať či napísať.

Pavel Horelica, marketingový manažér

Pavol je tu na to, aby vás ľudia na internete našli. Stará sa o optimalizáciu stránok pre vyhľadávače, študuje dáta z analytických nástrojov a na ich základe neustále vymýšľa, ako váš web ešte vylepšiť a posunúť dopredu.

Alena Bradáčová, marketingová manažérka

Alena má u nás pod palcom projektové riadenie marketingových projektov. Stará sa, aby projekty šliapali podľa požiadaviek klienta a boli plnené v dohodnutých termínoch. Zároveň dbá na to, aby sa klienti marketingovo rozvíjali. Energiu dobíja športom a prechádzkami so svojimi psami.

Lenka Zachrdlová, SEO konzultant

Aby si váš web mohli zamilovať vyhľadávače, musíte sa zapáčiť predovšetkým jeho návštevníkom. Preto Lenka vykonáva analýzy a optimalizácie stránok tak, aby bol váš web čo najprívetivejšie a stále sa len zlepšoval. Je to síce beh na dlhú trať, ale Lenka má skrátka rada výzvy a prekážky a dovedie dať dušu každému projektu.

Dominik Bezděk, linkbuilder a soc. správca siete

Dominikovou vášňou je skúmanie zaujímavých webov, ich autority a potenciálu k zisku spätných odkazov. Neustále sa snaží o originálne myšlienky, ako obsah vášho webu ešte lepšie využiť a posunúť ďalej. Dominik sa riadi heslom "stále je čomu sa učiť," a keď už ho nič nenapadá, tak si ide prečistiť hlavu na prechádzku so psom do prírody.

Anna Rybníčková, kreatívny copywriterka

Svet je zložený z príbehov. Anička je tu na to, aby pre vás napísala príbeh vašej značky, ktorý bude predávať. Slová totiž majú obrovskú váhu - či už potrebujete zaplniť web, napísať newsletter, vymyslieť originálny text na banner či pripraviť scenár pre video, naše copywriterka je tu pre vás. Nejsvobodněji sa cíti na vrcholkoch hôr, kde okrem iného zbiera inšpiráciu pre ďalšie projekty.

Vojtěch Svoboda, grafik

Keď Vojtu pobozká múza, navrhne originálne logo, billboard, novú podobu webu aj Responsive - skrátka všetko, čo po ňom budete chcieť. Rád fotí, upravuje fotky a vyzná sa v práci s tlačovinami. Vojta je univerzálny športovec, mimo prácu ho stretnete v posilňovni, na squashi alebo na thaiboxu, kde nabíja baterky a hľadá novú inšpiráciu.

„Samozrejme u nás v kanceláriách nájdete aj zvyšok celého tímu :-)
Ak sa za niekým potrebujete zastaviť, napíšte nám.“AKO ŠIEL U NÁS ČAS

2009

začiatok príbehu

začiatok príbehu

Všetko to začalo jedného horúceho júlového dňa v roku 2009. Lukáš so Zuzanou sa rozhodli dať svojmu podnikania v online svete profesionálnejší ráz a tak založili spoločnosť IMP net s.r.o.

2010

Čísla nám želajú

Čísla nám želajú

Za prvý rok sme do nášho tímu pribrali 13 nadšencov a spolupracovali s viac ako 150 klientov. A aby toho nebolo málo, spustili sme projekt Káva so sebou v Panské ulici.

2011

A ďalej rastieme

A ďalej rastieme

Riadime sa mottom "skvele zohraný tím odvádza skvelú prácu". Okrem už tradičného vianočného večierka pridávame tiež teambuilding a vyrážame do Jeseníkov. Nad pohárik kvalitné whiskey si nielen prečistíme hlavy, ale tiež prichádzame s novými nápadmi a stratégiami. Naším novým klientom sa stáva jedna z najväčších brnenských realitných kancelárií - Real Spektrum a tiež dodávateľ revolučných izolačných materiálov Chytrá pěna.

2012

Golf i charita

Golf i charita

A pretože vieme, že čím lepšie spoznáme našich klientov, tým lepšie služby ponúkame, organizujeme neformálne stretnutie na golfovom dni. A stane sa z toho tradícia. Náš ročný obrat je oproti prvému roku sedemnásobný a tak nezabúdame ani na charitu. Úžasné benefičný divadelné predstavení Jaroslava Duška prinesie charite 64 000 korún. Rozbiehame online marketing pre Kostičky lega, s cieľom urobiť z neho významného hráča v LEGO brandži.

2013

nové kancelárie

Nové kancelárie

V prenajatých kanceláriách v Komárove už nám začalo byť tesno, tak sme sa presťahovali do vlastného, ​​malebného domčeku v Líšni. Zariadili sme si kancelárie podľa našich predstáv a teraz sa nám oveľa lepšie pracuje.

2014

rozbiehame Mentem

Rozbiehame Mentem

Zakladáme samostatné marketingové oddelenie, aby naše služby boli kompletné a prehľadné. V novembri spúšťame projekt meňte, ktorý sa zaoberá vývojom počítačových hier pre tréning mozgu. Naberáme stážistov a vzájomne sa všetci vzdelávame.

2015

giganti prichádzajú

Giganti prichádzajú

Kupujeme pingpongový stôl, aby nám to lepšie myslelo, a do portfólia nám pribúda vyše 50 nových klientov. Napríklad módny gigant OTTO, pre ktorý tvoríme linkbuilding alebo súkromná vysoká škola obchodná VSO, ktoré vďaka úspešnej marketingovej stratégii pomáhame napinit kapacity študentov do posledného miestečka.

2016

Máme nový kabát

Máme nový kabát

Máme za sebou cez 1000 obslúžených klientov a novo sa staráme o marketing poprednému výrobcovi tlakomerov a zdravotných pomôcok Hartmann. Spúšťame nové webové stránky a máme moderné nové logo. Firme skrátka dávame nový kabát a tešíme sa na nové výzvy!

2017

Rozširujeme tím i služby

Rozširujeme tím i služby

Náš tím sa rozširuje, hlavne naše obchodné oddelenie, zlepšujeme starostlivosť o klientov a ponúkame viac služieb. Pracujeme na stále významnejších zákazkách, získavame ďalších klientov pre zahraničné SEO, Linkbuilding a sociálne siete, ako je spoločnosť Isotra, český výrobca tieniacej techniky. A tiež zdokonaľujeme naše CMS, ktoré získava svoj názov, Brave CMS.

2018

Rastieme aj v zahraničí

Rastieme aj v zahraničí

Posilnili sme marketingový tím o špecialistu na sociálne siete a rozširujeme naše služby o mailing. do nášho portfólia klientov pribudla americká personálna agentúra RM Personnel a staráme sa o linkbuilding nemeckého giganta About You.

2019

slávime 10 rokov

slávime 10 rokov

Na trhu marketingu sa pohybujeme už celú dekádu. Urobili sme poriadny kus práce a ešte nás toho veľa čaká. Ďakujeme!

2020

Zvládáme covid

Zvládáme covid

Přecházíme na home office a učíme se, jak spolu efektivně komunikovat výhradně v online světě. I přes náročnou situaci nabíráme nové kolegy a posilujeme tým, abychom byli ještě efektivnější.

2021

Stěhování do většího

Stěhování do většího

Rosteme a v domečku v Líšni nám už začíná být těsno. V únoru proto zvedáme kotvy a přesouváme se do krásných nových prostor technického inkubátoru na Staré osadě. Jsme tak mnohem blíže dění a máme zase spoustu místa k práci.

2022

Co nás čeká letos?

Co nás čeká letos?

Už teď se nemůžeme dočkat, co nám další rok přinese. Těšíme se na další projekty a nové spolupráce, které tento rok navážeme.

Sme hrdými držiteľmi týchto certifikátov