O nás

Staráme sa o váš online marketing už 10 rokov

A veľmi nás to baví.

„Zakladáme si na poctivosti, spoľahlivosti a ľudskom prístupe. Snažíme sa vyjsť v ústrety každému klientovi, nech už sú jeho požiadavky akokoľvek špecifické. Všetky naše záväzky voči klientom, zamestnancom a obchodným partnerom plníme do bodky. Vďaka tomu sme za 8 rokov existencie firmy získali množstvo partnerstiev, na ktorých mi osobne veľmi záleží.“

Lukáš Bryksa, konateľ a výkonný riaditeľ firmy


2009
rok narodenia
800+
obslúžených klientov
26
špičkových zamestnancov
1000+
zrealizovaných projektov

Zoznámte sa s naším tímom

Lukáš Bryksa
Lukáš Bryksa, obchodný riaditeľ

Lukáš stál v roku 2009 pri zrode firmy. Často pracuje dlho do noci alebo aj cez víkendy. Záleží mu totiž na vašej spokojnosti. Chce, aby ste boli spokojní stále. A nie len 40 hodín za týždeň.

Zuzana Bryksová, výkonná riaditeľka

Zuzana sa v roku 2009 podieľala na založenie firmy. Riadi celý obchodný tím a sama aktívne predáva. Za každých okolností posudzuje efektivitu a návratnosť investovaných peňazí. Nikdy vám nepredá službu alebo produkt, ktorý by vám nepriniesol úžitok. Naopak vám ho skôr vyhovorí.

Šárka Kalužíková, obchodní asistentka

Šárka sa stará o všetku administratívu, ako sú zmluvy, faktúry či reporty - bez nej by skrátka žiadny obchod neprebehol. Zastáva tiež funkciu personalistov. Môžete sa na nej kedykoľvek obrátiť s akýmkoľvek dotazom ohľadom zmlúv a platieb, rada vám všetko vysvetlí. Vo voľnom čase ju najčastejšie stretnete na bicykli či v lese, kde si čistí hlavu od čísel.

Petra Švaříčková, manažerka prevádzky

Naša manažérka Petra sa stará o všetku firemné administratívu, maily, telefonáty a chod firmy si bez nej vôbec nevieme predstaviť. Petru stretnete na recepcii firmy vždy usmievavú a dobre naladenú - vo voľnom čase sa totiž dobíja na korčuliach alebo pri jazde na bicykli. Takže sa ju nebojte kedykoľvek zavolať či napísať.

Svatopluk Kouřil, account manager

Svätí sa pohybuje už 20 rokov v obchode a aj napriek tomu stále zostáva nezdolným optimistom - a nie je divu, energiu totiž chodia čerpať do lesa. Svojim klientom odporúča nielen tie služby, ktoré sa im oplatí, ale tiež sa vždy snaží dávať pridanú hodnotu, ktorá ich biznis posunie ešte ďalej.

svatopluk.kouril@impnet.cz +420 739 544 395
Tomáš Eller, account manager

Tomáš sa zameriava na prácu s ľuďmi. Rád vám na schôdzke vysvetlí, ako dosiahnuť biznis cieľov v online svete a vždy vám odporučí len to, čo naozaj potrebujete. Okrem digitálnych technológií má slabosť pre minimalizmus a škandinávsky životný štýl.

Martin Hájek, projektový manažer

Martin sa stará o to aby každý projekt bol po technickej stránke vyladený, hotový včas a spĺňal všetky požiadavky. Zodpovie vám akýkoľvek otázku ohľadom vášho projektu, na ktorý dohliada od začiatku do konca. Martin vo svojom voľnom čase vedie skautský oddiel, nie je preto divu, že zmysel pre poriadok a disciplínu má proste v krvi.

Pavel Horelica, SEO konzultant

Pavol je tu na to, aby vás ľudia na internete našli. Stará sa o optimalizáciu stránok pre vyhľadávače, študuje dáta z analytických nástrojov a na ich základe neustále vymýšľa, ako váš web ešte vylepšiť a posunúť dopredu.

Daniel Žůrek, technický manažér

Dan je našim prostredníkom medzi svetom smrteľníkov a svetom programátorov. Rieši s vami všetky technické aspekty webov, e-shopov a redakčných systémov. Hoci je Dan programátor, stereotypy pre neho neplatí. Stretnete ho vždy usmievavého a ochotného pomôcť.

podpora@impnet.cz 739 544 733
Lenka Zachrdlová, SEO konzultant

Aby si váš web mohli zamilovať vyhľadávače, musíte sa zapáčiť predovšetkým jeho návštevníkom. Preto Lenka vykonáva analýzy a optimalizácie stránok tak, aby bol váš web čo najprívetivejšie a stále sa len zlepšoval. Je to síce beh na dlhú trať, ale Lenka má skrátka rada výzvy a prekážky a dovedie dať dušu každému projektu.

Jan Rychnovský, SEO konzultant

Honza je nenapraviteľný perfekcionista, ktorému neunikne žiadny detail. Postará sa o to, aby váš web bol nielen užívateľsky atraktívny, ale aby sa páčil aj vyhľadávačom. Vďaka pravidelnému vylepšovanie ho vybrúsia k úplnej dokonalosti.

Dominik Bezděk, linkbuilder

Dominikovou vášňou je skúmanie zaujímavých webov, ich autority a potenciálu k zisku spätných odkazov. Neustále sa snaží o originálne myšlienky, ako obsah vášho webu ešte lepšie využiť a posunúť ďalej. Dominik sa riadi heslom "stále je čomu sa učiť," a keď už ho nič nenapadá, tak si ide prečistiť hlavu na prechádzku so psom do prírody.

Žaneta Caletková, copywriter

Aj niekoľko málo slov môže na webe znamenať obrovský rozdiel. Správne slová predávajú - niekedy stačí zmeniť nadpis a zmení sa výsledky. Žaneta pre vás pripraví originálne texty, ktoré upútajú, informujú a osloví nových zákazníkov.

Lenka Procházková, špecialista na sociálne siete

Lenka je na sociálnych sieťach ako ryba vo vode. Vaše profily na Facebooku a Instagramu vyšperkuje originálnym obsahom, ktorý zaujme na prvý pohľad. A keď práve nevylepšuje vaše facebookovej stránky, behá vonku so psom, cvičí jogu alebo fotí.

Vojtěch Svoboda, grafik a designér

Keď Vojtu pobozká múza, navrhne originálne logo, billboard, novú podobu webu aj Responsive - skrátka všetko, čo po ňom budete chcieť. Rád fotí, upravuje fotky a vyzná sa v práci s tlačovinami. Vojta je univerzálny športovec, mimo prácu ho stretnete v posilňovni, na squashi alebo na thaiboxu, kde nabíja baterky a hľadá novú inšpiráciu.

Jaroslav Loduha, PPC specialista

Jaroslav je PPC expert, zameraný na brandbuilding a výkonnostný marketing. Postará sa o všetko od návrhu stratégie, jej realizácia až po analýzu a následnú optimalizáciu. Jaro všetko pravidelne testuje a zakladá si na tom, aby vaša reklama na Googli bola dobre vidieť a pritom zbytočne neplytvala vaše peniaze.

„Samozrejme u nás v kanceláriách nájdete aj zvyšok celého tímu :-)
Ak sa za niekým potrebujete zastaviť, napíšte nám.“AKO ŠIEL U NÁS ČAS

2009

začiatok príbehu

začiatok príbehu

Všetko to začalo jedného horúceho júlového dňa v roku 2009. Lukáš so Zuzanou sa rozhodli dať svojmu podnikania v online svete profesionálnejší ráz a tak založili spoločnosť IMP net s.r.o.

2010

Čísla nám želajú

Čísla nám želajú

Za prvý rok sme do nášho tímu pribrali 13 nadšencov a spolupracovali s viac ako 150 klientov. A aby toho nebolo málo, spustili sme projekt Káva so sebou v Panské ulici.

2011

A ďalej rastieme

A ďalej rastieme

Riadime sa mottom "skvele zohraný tím odvádza skvelú prácu". Okrem už tradičného vianočného večierka pridávame tiež teambuilding a vyrážame do Jeseníkov. Nad pohárik kvalitné whiskey si nielen prečistíme hlavy, ale tiež prichádzame s novými nápadmi a stratégiami. Naším novým klientom sa stáva jedna z najväčších brnenských realitných kancelárií - Real Spektrum a tiež dodávateľ revolučných izolačných materiálov Chytrá pěna.

2012

Golf i charita

Golf i charita

A pretože vieme, že čím lepšie spoznáme našich klientov, tým lepšie služby ponúkame, organizujeme neformálne stretnutie na golfovom dni. A stane sa z toho tradícia. Náš ročný obrat je oproti prvému roku sedemnásobný a tak nezabúdame ani na charitu. Úžasné benefičný divadelné predstavení Jaroslava Duška prinesie charite 64 000 korún. Rozbiehame online marketing pre Kostičky lega, s cieľom urobiť z neho významného hráča v LEGO brandži.

2013

nové kancelárie

Nové kancelárie

V prenajatých kanceláriách v Komárove už nám začalo byť tesno, tak sme sa presťahovali do vlastného, ​​malebného domčeku v Líšni. Zariadili sme si kancelárie podľa našich predstáv a teraz sa nám oveľa lepšie pracuje.

2014

rozbiehame Mentem

Rozbiehame Mentem

Zakladáme samostatné marketingové oddelenie, aby naše služby boli kompletné a prehľadné. V novembri spúšťame projekt meňte, ktorý sa zaoberá vývojom počítačových hier pre tréning mozgu. Naberáme stážistov a vzájomne sa všetci vzdelávame.

2015

giganti prichádzajú

Giganti prichádzajú

Kupujeme pingpongový stôl, aby nám to lepšie myslelo, a do portfólia nám pribúda vyše 50 nových klientov. Napríklad módny gigant OTTO, pre ktorý tvoríme linkbuilding alebo súkromná vysoká škola obchodná VSO, ktoré vďaka úspešnej marketingovej stratégii pomáhame napinit kapacity študentov do posledného miestečka.

2016

Máme nový kabát

Máme nový kabát

Máme za sebou cez 1000 obslúžených klientov a novo sa staráme o marketing poprednému výrobcovi tlakomerov a zdravotných pomôcok Hartmann. Spúšťame nové webové stránky a máme moderné nové logo. Firme skrátka dávame nový kabát a tešíme sa na nové výzvy!

2017

Rozširujeme tím i služby

Rozširujeme tím i služby

Náš tím sa rozširuje, hlavne naše obchodné oddelenie, zlepšujeme starostlivosť o klientov a ponúkame viac služieb. Pracujeme na stále významnejších zákazkách, získavame ďalších klientov pre zahraničné SEO, Linkbuilding a sociálne siete, ako je spoločnosť Isotra, český výrobca tieniacej techniky. A tiež zdokonaľujeme naše CMS, ktoré získava svoj názov, Brave CMS.

2018

Rastieme aj v zahraničí

Rastieme aj v zahraničí

Posilnili sme marketingový tím o špecialistu na sociálne siete a rozširujeme naše služby o mailing. do nášho portfólia klientov pribudla americká personálna agentúra RM Personnel a staráme sa o linkbuilding nemeckého giganta About You.

2019

slávime 10 rokov

slávime 10 rokov

Na trhu marketingu sa pohybujeme už celú dekádu. Urobili sme poriadny kus práce a ešte nás toho veľa čaká. Ďakujeme!

2020

Čo nás čaká tento rok?

Co nás čeká letos?

Rozjíždíme spoustu nových projektů, o kterých vám dáme brzy vědět!

Sme hrdými držiteľmi týchto certifikátov