Virtuálna prehliadka

Nafotíme vašu firmu profesionálnym fotoaparátom so statívom

Tie najlepšie snímky spojíme do úžasných sférických fotiek

Vytvoríme dych berúcu prehliadku v responzívnom formáte

Zaujala vás tato nabídka?
Napište nám:info@impnet.cz Zavolejte nám: +420 739 323 974
Spočítejte si cenu

Virtuálna prehliadka je skvelá pre reštaurácie, kaviarne, hotely, obchody a ďalšie podniky, u ktorých záleží na dojme z interiéru. Ohromíte vďaka nej tisíce zákazníkov, bez toho aby ste museli vstať zo stoličky.

Vďaka virtuálnej prehliadke dáme vašim zákazníkom pocit, že u vás už boli. A oni vďaka tomu vo vašom podniku strávia viac času a minú viac peňazí.

"So spoločnosťou IMP net spolupracujeme viac ako šesť rokov. Za túto dobu pre nás pripravili nové webové stránky vč. ich upgradu, množstvo minisieťami a čiastkové weby "na mieru" so špecializovaným zameraním. Po celú dobu sa tiež starajú o PPC kampane a SEO, a to ako pre český, tak i pre zahraničný trh a vďaka tomu nám privádzajú nových zákazníkov na naše weby. Vždy pre nás nájdu vhodné riešenie a ochotne nám poradí."

Realspektrum a.s Veronika Brázdová, marketingová specialistka

Ako to dokážeme?

Používame špičkové vybavenie

Skvelý fotoaparát Nikon so statívom fotí v rozlíšení 40 megapixelov - taký používajú len tí najlepší fotografi.

Spojíme ich do krásnej prezentácie

Sférické fotky v programe Kolor Panotour prepojíme do virtuálnej prehliadky - dbáme na to, aby všetky prechody boli čisté a hladké.

Tvoríme úžasné sférické fotky

Každú fotku nafotíme viackrát - a tie najvydarenejšie potom v programe PTGui spojíme do nádhernej sférické fotky. To sú tie 360 °.

Sme responzívni

A tiež flexibilní. Prehliadka môže mať nekonečne veľa bodov (krokov) - v každom prípade ju od nás dostanete v responzívnom formáte HTML5.

Virtuálna prehliadka zvyšuje počet objednávok o desiatky percent - napríklad u hotelov až o 85. Jednorazová investícia vám tak zvýši tržby na roky dopredu.

Vojtěch Svoboda
grafik a designér
Vojtěch Svoboda

Chci zpracovat virtuální prohlídku

* povinné pole

Reference

realspektrum.cz
+
vso.cz
+

Mohlo by se vám hodit

Přečtěte si u nás

Ako odhaliť podvodný e-mail?

07.11.2019 | Petr Zaoral
Nie je snáď užívateľa internetu, ktorý sa nestretol s e-mailami ponúkajúcimi nekončiacu nočnú vášeň alebo zaručené investície. Podľa štatistík je viac ...

Sme hrdými držiteľmi týchto certifikátov