WEBOVÉ STRÁNKY

Najprv dokonalo spoznáme váš business

Hneď potom dokonale spoznáme vašich zákazníkov

A nakoniec navrhneme web presne pre nic

Zaujala vás tato nabídka?
Napište nám:info@impnet.cz Zavolejte nám: +420 739 323 974
Spočítejte si cenu

Niekde vás budú sľubovať pekný web. Inde zasa moderný web. My vám sľubujeme web, na ktorom návštevník urobí presne to, čo po ňom chcete.

Či už je to nákup, registrácia, zaslanie darcovskej SMS alebo trebárs vyplnenie formuláru.

" IMP net pre našu školu vytvorila nové webové stránky zodpovedajúce moderným trendom v internetovej komunikácii. Grafický vzhľad a profily vrátane redakčného systému nám umožňujú reagovať v priebehu školského roka na zmeny či novinky. Inovovali sme aj Intranet, Študentský informačný systém aj., ktoré teraz skvele slúži študentom i pedagógom školy."

Vysoká škola obchodní v Praze PhDr. Miroslava Moutelíková, marketing

Ako to dokážeme?

Pochopíme váš business

Nestaviame weby na zelenej lúke. Budeme od váš chcieť informácie, množstvo informácii. Históriu, súčasnosť, silné stránky, slabé stránky a tiež charakteristiku trhu.

Navrhneme web

Už vieme, čo dokážete. Už vieme, čo po vás chcú zákazníci. Na základe takýchto podkladov navrhneme taký web, ktorý je predurčený k úspechu.

Pochopíme vašich zákazníkov

Nový web nebude slúžiť nám. Ani vám. Bude slúžiť vašim zákazníkom - a preto si urobíme detailnú analýzu, čo na ňom budú hľadať a potrebovať.

Všetko otestujeme

Hotový web nepustíme do sveta len tak. Ešte predtým ho totiž otestujeme – a vyliečime všetky detské choroby, ktoré behom vývoja pochytal.

Webové stránky si vyvíjame sami – vrátane redakčného systému. Vďaka tomu máme nad nimi neobmedzenú moc a vždy ich prispôsobíme tak, ako to vy potrebujete pre svoje.

Svatopluk Kouřil
account manager
Svatopluk_Kouril

Chci od vás navrhnout nový web:

* povinné pole

Čím se ještě můžeme pochlubit?

 

Reference

claimcloud.cz
+
všo.cz
+

Mohlo by se vám hodit

Přečtěte si u nás

Svoje znalosti máme aj papierovo podložené