Sociálne siete

Zhodnotíme vaše pôsobenie na sociálnych sieťach

Pripravíme obsahovú aj reklamnú stratégiu

Vyťažíme pre vás zo sociálnych sietí maximum

Zaujala vás tato nabídka?
Napište nám:info@impnet.cz Zavolejte nám: +420 739 323 974
Spočítejte si cenu

Sociálne siete dokážu zarobiť peniaze, posilniť značku a aj zlepšiť vzťahy so zákazníkmi. Musíte ale vedieť, ako s nimi pracovať.

Facebook, Twitter alebo Google+ nie sú reklamným priestorom a ich používatelia nemajú o reklamu záujem. My ich však aj napriek tomu vieme presvedčiť.

"Na spolupráci s IMP net oceňujeme zejména profesionalitu, rychlost a kompaktnost jejich služeb. Je to partner, který nám velice zjednodušil podnikání. Po předchozích zkušenostech s „konkurencí“ můžeme vřele doporučit."

Luxury CZ s.r.o. Pavel Hrdlička, jednatel

Ako to dokážeme?

Oslovujeme relevantné publikum

Fanúšikovia či followeri nie sú pokémoni - nemusíte ich mať všetkých. Oslovujeme len tých ľudí, ktorých váš biznis zaujíma.

Vieme, čo ľudí zaujíma

Pobaviť, poučiť, potešiť, postrčiť. Vieme, čo na sociálnych sieťach funguje - naše príspevky majú obrovský organický dosah.

Hovoríme ľudským jazykom

Na sociálnej siete reklamný jazyk alebo formálny štýl nepatrí. Píšeme a hovoríme normálnym jazykom - budujeme si tým dôveryhodnosť.

Vyhodnocujeme

Každý príspevok a každú reklamu vyhodnocujeme - vďaka tomu sa neustále zlepšujeme a vylaďujeme našu stratégiu k dokonalosti.

V sociálnych sieťach drieme obrovský potenciál pre akúkoľvek firmu. My vám pomôžeme tento potenciál naplno využiť - zarobiť peniaze alebo posilniť značku ešte nikdy nebolo jednoduchšie.

Dominik Bezděk
linkbuilder
Dominik Bezděk

Chci pomoct se sociálními sítěmi

* povinné pole

Reference

realspektrum.cz
+
vso.cz
+

Mohlo by se vám hodit

Přečtěte si u nás

Sme hrdými držiteľmi týchto certifikátov