LINKBUILDING

Zhodnotíme váš odkazový profil

Získame pre vás nové a relevantné odkazy

Zlepšíme vám povesť u ľudí aj vyhľadávačov

Zaujala vás tato nabídka?
Napište nám:info@impnet.cz Zavolejte nám: +420 739 323 974
Spočítejte si cenu

Bez spätných odkazov si dnes na internete ani neškrtnete. Maj totiž dvojaký efekt - privádzajú na váš web nových návštevníkov a zlepšujú vám reputáciu u ľudí i vyhľadávačov.

Vybudovať sieť kvalitných spätných odkazov je ale drina - musíte byť trpezliví, obozretní a často tiež nekompromisní. A presne takí sme pri linkbuildingu my.

"IMP net pre našu školu vytvorila nové webové stránky zodpovedajúce moderným trendom v internetovej komunikácii. Grafický vzhľad a profily vrátane redakčného systému nám umožňujú reagovať v priebehu školského roka na zmeny či novinky. Inovovali sme aj Intranet, Študentský informačný systém ai., Ktoré teraz skvele slúži študentom i pedagógom školy."

Vysoká škola obchodní v Praze PhDr. Miroslava Moutelíková, marketing

Ako to dokážeme?

Zhodnotíme súčasný stav

S nástrojmi Majestic a Marketing Miner zhodnotíme váš súčasný odkazový profil - a možno odporučíme niektoré odkazy odstrániť. To aby ste nedostali ban.

Získame spätné odkazy

Nájdeme pre vás vhodné odkazové príležitosti a naplno ich využijeme - písaním článkov a komentárov, uzatváraním partnerstiev, broken linkbuildingom a pod.

Pozrieme sa na konkurenciu

Zistíme, kde všade spätné odkazy vybudovala vaša konkurencia. A ak to uznáme za vhodné, vytvoríme tam takisto spätný odkaz.

Ušetríme vám peniaze

Spätné odkazy stojí nielen čas, ale aj peniaze. Ako agentúra ale získavame zľavy alebo akčné balíčky - za odkaz tak zaplatíte menej ako ostatní.

Linkbuilding je kľúčom k zlepšovaniu reputácie vášho webu - ako v očiach zákazníkov, tak v očiach vyhľadávačov. Určite ho do svojej marketingovej stratégie zahrňte.

Staráme sa o odkazové portfólio radu významných značiek:

Ako vyzerá získaný odkaz v praxi?

Dominik Bezděk
linkbuilder
Dominik Bezděk

Chci od vás vytvářet zpětné odkazy

* povinné pole

Sme hrdými držiteľmi týchto certifikátov