WEBOVÁ ANALYTIKA

Nastavíme Universal Analytics, aby ste z neho vyťažili maximum

Zistíme, ako sa ľudia na vašich stránkach správajú

So získanými dátami zvýšime výkon vášho webu

Zaujala vás tato nabídka?
Napište nám:info@impnet.cz Zavolejte nám: +420 739 323 974
Spočítejte si cenu

Nasadiť na web Universal (Google) Analytics zvládne každý. Správne ho nastaviť a vedieť, ako s ním pracovať, je už ale omnoho ťažšie.

Universal Analytics je mocný nástroj, ktorý poskytuje obrovské množstvo dát. Poradíme vám, ako z neho dostať maximum - a tiež to, ako s dátami správne naložiť.

"Prevádzka reštaurácie je dnes veľmi úzko spojený s dobrým marketingom a komunikáciou na sociálnych sieťach. Nestačí mať dobrý produkt, musí byť aj dobre odprezentované. Výrobu webov pre nás zaistil IMP net a majú úspech nielen u zákazníkov, ale aj u kolegov z brandže."

Šelepka Raed Kahwaji, majitel restaurace Šelepka

Ako to dokážeme?

Nastavíme Universal Analytics

Založením účtu a vložením kódu do pätičky to len začína. My vám nastavíme tiež ciele, e-commerce, filtre alebo atribuční modely.

Upravíme web

Na základe získaných dát upravíme váš web - alebo aspoň poradíme, ako na to. A potom spätne zistíme, či tieto zmeny viedli k zlepšeniu.

Začneme vyhodnocovať

Odkiaľ vám najčastejšie odchádzajú ľudia, aké kampane sú najziskovejšie, ktorý zdroj návštevnosti rastie. Sledujeme len to, čo je skutočne relevantné.

Odovzdáme know-how

Bezcieľne prezeranie stoviek grafov vám nič neprinesie. Poradíme vám, ako s Google Analytics správne pracovať a ktoré údaje sledovať.

Bez správne nastaveného Universal Analytics nikdy nezistíte, ako dobre váš web funguje a ako by ste ho mohli vylepšiť. Tak jeho nasadenie na web neodkladajte.

Pavel Horelica
SEO konzultant
Pavel Horelica

Chci od vás nasadit a nastavit Google Analytics

* povinné pole

Reference

realspektrum.cz
+
vso.cz
+

Mohlo by se vám hodit

Přečtěte si u nás

Čo je to inbound marketing

04.10.2019 | Jan Rychnovský
Dnešná doba je rýchla a plná informácií, ktoré sa na vás valia zo všetkých strán. Ak niečo nevieme, obratom nám s tým pomôže strýko Google alebo teta Wiki. Ako ...

Sme hrdými držiteľmi týchto certifikátov