SEO SPRÁVA

Vyladíme stromovú štruktúru a takisto obsah vášho webu

Získame množstvo kvalitných spätných odkazov

Zvýšime vám návštevnosť z prirodzeného vyhladávania

Zaujala vás tato nabídka?
Napište nám:info@impnet.cz Zavolejte nám: +420 739 323 974
Spočítejte si cenu

Návštevníci z prirodzeného vyhľadávania sú tí najlepší, ktorých na svoj web môžete prilákať. Nič za nich neplatíte, chodia k vám trvalo a navyše o vaše služby prejavujú záujem.

Aby ale prirodzená návštevnosť vášho webu rástla, je potreba s ním pracovať. A presne to robíme v rámci SEO správy - pracujeme s webom, aby sme zvyšovali jeho návštevnosť.

"S IMP net spolupracujeme už niekoľko rokov - a čo sa týka pomeru cena / výkon, musím zložiť klobúk. S rýchlosťou akou pracuje, ústretovosťou a váženie si zákazníka, ktorú dáva najavo, ochotu, s ktorou rieši vzniknuté maličkosti, sa človek málokde stretne. Preto dávam tejto firme to najlepšie ohodnotenie."

Strojírenský zkušební ústav, S.P. Petr Fait, marketing

Ako to dokážeme?

Upravíme štruktúru webu

Spracujeme analýzu kľúčových slov a upravíme štruktúru webu, aby vzniklo čo najviac relevantných podstránok - miest, kam privedieme ľudí.

Získavame spätné odkazy

A to také, ktoré majú váhu a skutočne vám pomôžu. Vďaka spätným odkazom získa váš web lepšiu pozíciu vo vyhľadávaní.

Pracujeme s obsahom

Titulky, popisy, články, poradca, poradňa, mikrocopy - na váš web píšeme všetko, čo vaše zákazníkov zaujíma. A to sa im (aj vyhľadávačom) páči.

Meriame, vylepšujeme

Počas SEO správy neustále meriame výsledky, zavádzame nové funkcie, skúšame A / B testovanie. Váš web tak nikdy nestagnuje, ale ide vpred.

Prirodzená návštevnosť z vyhľadávania býva najstálejšia a často taktiež najziskovejšií zdroj návštevnosti webu. Začnite na jej zvyšovaní pracovať čo najskôr.

Pavel Horelica
SEO konzultant
Pavel Horelica

Chci zvýšit přirozenou návštěvnost svého webu

* povinné pole

Reference

realspektrum.cz
+
vso.cz
+

Mohlo by se vám hodit

Přečtěte si u nás

Čo je to inbound marketing

04.10.2019 | Jan Rychnovský
Dnešná doba je rýchla a plná informácií, ktoré sa na vás valia zo všetkých strán. Ak niečo nevieme, obratom nám s tým pomôže strýko Google alebo teta Wiki. Ako ...

Sme hrdými držiteľmi týchto certifikátov